Orientační běh - SK Kamenice

Viprahlý Duše 2007

Ahoj lidi, 4.11. pořádá oddíl XXX závod Vyprahlé duše, který startuje v 11:00 v hlubočepech,

pojedu na něj já s Vojtou S.(asi) a nebylo by špatný, kdyby ste jeli i vy… protože co sem se díval na fotky, tak fotka http://viprahlo.snadno.eu/P91700120.JPG je focena z Dobřichoviceké lávky!!!!!!!!! takže se určitě projedete po dobřichovicích, taky tam je pár fotek z Černošic a vůbec z okolí řeky Berounky. Tyto fotky sou umístěny na http://www.viprahlo.snadno.eu/index.php?…, kde je taky seznam přihlášených a rozpis. určitě to bude pěkný závod pokud vyjde počasí, a já myslím, že i kdyby sněžilo:) tak se to povede. A POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Študáci mají slevu!!!!!!!!!!!!!!!!! vypsané kategorie sou H;D;HH;DD;HD; stím, že za startovné ve študácké dvojici by ste zaplatili míň než kdyby jel Fanda ten závod sám:))))))))))))))))))))) Tak se na vás 4.11. V hlubočepech těším, ale samozřejmě na většinu zvás už tento, nebo příští víkend na Závodech:-) PS: Vašku, Vojto, Juráši: na 7.10. sem přihlášenej do H21L, takže doufám že vás uvidim na startovce této kategorie uvidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

««« Předchozí text: Blíží se poslední mistrovství v tomto roce, Následující text: Závody oblastních žebříčků na příští rok. »»»

Tomáš R. | 27-09-2007 21.51 | Informace, MTBO!!!!! | trvalý odkaz | tisk | 234x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.