Orientační běh - SK Kamenice

Oblastí žebříček v Jelencích

Za až moc krásného počasí se dne 15.4.2007 uskutečnil třetí oblastní žebříček v Jelencích. Tento žebříček byl ale něčím vyjímečný… Byl to oblastní přebor na krátké trati. Účast byla podle mého oka slušná, ale chyběli tam Valášci. Tento článek je hlavně z pohledu mého oka, takže si to neberte nějak osobně. :-x :-x

Poté co jsme přijeli na shromaždiště, jsme se usídlili u našich roztockých kamarádů a Jendy, následně přijela snad celá „Kamenice“ a závod mohl začít.

Jako první na start se vydali Jenda s Ondrou, jakožto závodníci v kategorii H14. Poté co doběhl Jenda, jsem musel jít na start, z vyprávění jenom vím, že jenda dal Ondrovi celých 5 minut, to je snad jeho největší vítězství nad Ondrou v jeho kariéře :-P :-P. ale ještě než jsem s primadónou odešel na start, doběhl Fanda a ukázal nám společně s Michalem pořádnýho „břicháče“ :-D :-D.

Poté jsem tedy s Vikáčem odešel na start, a postupně jsme odstartovali, nadešel čas závodu. Na sedmé kontrole jsem Michala po jeho chybě doběhl. Pak ale začal ten pořádný tanec, měl jsem co dělat abych Michalovi stačil, a ještě k tomu mi vylézal palec z boty. Po doběhu na sběrku po vynikajícím závodě jsem udělal asi poprvé v životě kufr na doběhu a místo toho, abych dobíhal do cíle běžel jsem na druhou stranu a Michal samozřejmě se mnou :-P :-P. S doběhovým časem 1:09 se asi chlubit nemůžu, ale stejně mi to nezkazilo radost.

Po vyčtení čipu jsem zjistil, že jsem na druhém místě za Tomášem Landovským, a že jsem se stal středočeským přeborníkem na krátké trati pro rok 2007. Pak následoval odjezd domů a vysněná koprovka :-D :-D.

««« Předchozí text: Přebor na krátké, Jelence Následující text: Napište Jirkovi!! »»»

Tomáš R. | 15-04-2007 18.40 | Závody | trvalý odkaz | tisk | 47311x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.